Draconia On-Line

Kariera w Draconii

Książę Draconii potrzebuje cię!
Dołącz do nas! Przyjdź na nasz trening!

Jeśli szukasz przygody, chcesz zobaczyć ciekawe kraje, zmierzyć się w boju, stanąc ramię w ramię z najdzielniejszymi wojami w potyczkach w polu, chcesz uczestniczyć w zdobywaniu i obronach grodów, to Draconia jest właśnie dla Ciebie. Książę Wszebor wzywa Cię, stań razem z nami i walcz w naszych szeregach siejąc śmierć i pożogę.

Przyłącz się do nas, poznaj ciekawe kraje i wspaniałych ludzi...

Jeśli interesuje Cię historia, archeologia, życie obozowe, szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach to Draconia jest miejscem właśnie dla Ciebie.

...i zabij ich!

Mieszkańcy Draconii są głównie z Warszawy oraz Sochaczewa i właśnie w tych miastach spotykamy się na treningach sprawnościowych i teoretycznych. Na treningach teoretycznych omawiamy różne źródła archeologiczne, dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i nowymi informacjami. Na bitwy, turnieje i inne wyjazdy obozowe jeździmy po całej Polsce a także poza granice Polski np. do Niemiec Szwecji, Norwegii.

Na początku, każdy przyjęty zostaje smardem, czyli osobą o najniższym statusie feudalnym. Okres smardowania ma za zadanie pomóc naszym rekrutom w zdobywaniu wiedzy i materiałów na temat ubioru i uzbrojenia. Bycie smardem wiąże się z pracą, to właśnie smardowie wykonują większość prac obozowych. Z drugiej strony smardowie nie są obciążani podatkami na rzecz Księstwa. Po co najmniej rocznej służbie, w uznaniu włożonej pracy i rozwinięcia wiedzy, umiejętności, stroju i uzbrojenia smard może uzyskać status wolnego poddanego Księcia, co wiążę się z prawem do czynnego udziału w Wiecu, możliwością noszenia strojniejszych ubiorów itp. Bycie wolnym wiąże się także z corocznym płaceniem podatków na rzecz Księcia.

Jeśli chcesz się przyłączyć wyślij maila do jednej z następujących osób:

Napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, czym się interesujesz i czemu chcesz się przyłączyć do nas, lub po prostu przyjdź na jeden z naszych treningów. Nadchodzące treningi i spotkania są na poniższej stronie. Jeśli zas z jakiejś przyczyny nie są - napisz aby się dowiedzieć kiedy możemy się spotkać.Polski English